Praca

Jako jeden z liderów w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukujemy kompetentnych pracowników z  profesjonalnym podejściem do obowiązków, gotowych z pasją realizować powierzane zadania. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie stałą pracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację na adres praca@arpol.pl.

Specjalista ds. kontraktów i inwestycji (elektroniczne systemy ochrony mienia)

Miejsce pracy: Kraków, Poznań, Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie kontraktów
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Ofertowanie i sprzedaż  urządzeń wiodących producentów dla pozyskanych inwestycji
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Doradztwo techniczne i współpraca z projektantami

Oczekujemy:

  • Aktywności, konsekwencji, dobrej organizacji i umiejętności analitycznego myślenia
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności interpersonalnych (łatwość nawiązywania relacji, umiejętność prowadzenia spotkań)
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera wraz z pakietem biurowym (tworzenie prezentacji, edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • Wykształcenia handlowego i/lub technicznego
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty i atrakcyjny system motywacyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie handlowym i technicznym

Specjalista ds. wsparcia projektowego

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • sporządzanie (pod nadzorem projektanta) opracowań, koncepcji i projektów systemów zabezpieczeń teletechnicznych SSP, DSO, CCTV, SSWiN, KD – rzuty, schematy, opisy, zestawienia
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami oraz specyfikacjami i wymaganiami klienta
  • wsparcie dla działu handlowego w zakresie optymalizacji rozwiązań projektowych na etapie ofertowania
  • doradztwo techniczne i współpraca z projektantami i klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania Autodesk AutoCAD oraz aplikacji biurowych MS Office na poziomie umożliwiającym swobodną pracę przy wykorzystaniu podstawowych funkcji
  • umiejętność czytania projektów instalacji słaboprądowych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć rozwoju w obszarze projektowania instalacji
  • aktywność, konsekwencja, bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki techniczne: elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka, robotyka itp.)

Mile widziane będą:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych zagadnień, produktów, urządzeń i systemów w zakresie instalacji zabezpieczeń i teletechnicznych tj. SAP, CCTV, SSWiN, SKD, DSO,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia i pogłębienia doświadczenia zawodowego przy ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia do pracy: komputer, oprogramowanie Autodesk AutoCAD i MSOffice
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez systematyczne szkolenia oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.