CCTV

G-Scope 1500 X-Ray

Posted On at by / Możliwość komentowania G-Scope 1500 X-Ray została wyłączona

G-Scope 1500 X-Ray – potężny zestaw do dokumentacji obrazów ze skanerów promieni rentgenowskich X-Ray.

Nowy rejestrator Geutebrück G-Scope/1500-X to wyspecjalizowany, kompaktowy element systemu zarządzania wideo G-Scope. “X” w symbolu odnosi się do promieni rentgenowskich, ponieważ urządzanie dokumentuje obrazy z wyjścia RGB skanerów rentgenowskich, które są na przykład wykorzystywane na lotniskach dla sprawdzania bagażu podróżnych lub towarów w terminalach cargo i stanowią wówczas element bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Niewielkie gabaryty umożliwiają instalację nawet bezpośrednio w urządzeniu rentgenowskim. Oprócz wejść VGA (RGB), opcjonalnie obsługiwanych jest do 10 kamer sieciowych. Dzięki temu, przebieg kontroli towarów lub osób jest w pełni udokumentowany w zapisanych obrazach – z różnych perspektyw.

Dla zoptymalizowania funkcji wyszukiwania i zapewnienia pełnego przeglądu sytuacji, obrazy są jednoznacznie powiązane z danymi procesowymi pochodzącymi np. ze skanerów kodów kreskowych lub innych systemów przetwarzania danych. W ten sposób operator, poprzez kliknięcie myszy, wyświetla na ekranie wszystkie istotne, zsynchronizowane czasowo, obrazy z kamery klasycznych i obrazy ze skanerów X-ray. Każde zdarzenie jest doskonale udokumentowane a cały proces kontroli jest transparentny.

G-Scope/1500-X jest dostępny w wersji z jednym lub dwoma wejściami VGA/DVI-I dla sygnałów RGB. Dostarczany jest z preinstalowanym 64-bitowym oprogramowaniem przetwarzania wideo G-Core i 64-bitowym systemem operacyjnym Windows 8.1 Embedded Industry Pro. Nowe oprogramowanie wykorzystuje zintegrowany z procesorem akcelerator graficzny i oferuje 3-krotne przyspieszenie przetwarzania obrazu. Transfer danych z kamery do serwera i z serwera do stacji podglądu może być szyfrowany. Rozbudowany system zarządzania uprawnieniami użytkowników zapewnienia ochronę zgromadzonych danych. G-Scope/1500-X może być stosowany jako rozwiązanie samodzielne lub jako element sieciowego systemu monitoringu. Interfejs TACI, port szeregowy oraz osiem wejść alarmowych i cztery wyjścia przekaźnikowe stwarzają możliwości dalszej integracji rejestratora z systemami zewnętrznymi.

Secured By miniOrange