Aktualności

Security Center 5.9.2 jest już dostępne

Posted On at by / Możliwość komentowania Security Center 5.9.2 jest już dostępne została wyłączona

Najnowsza wersja zunifikowanej platformy bezpieczeństwa jest już dostępna! Wersja 5.9.2, druga niewielka aktualizacja programu Security Center 5.9, umożliwia integrację kont użytkowników z dostawcami tożsamości za pomocą wspólnych protokołów. Upraszcza także konfigurowanie planów pięter i usprawnia automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych.

Uzyskaj sprawne logowanie jednokrotne

Jeśli okaże się, że Twoja organizacja korzysta z większej liczby aplikacji komputerowych i mobilnych oraz portali niż kilka lat temu, prawdopodobnie masz rację. Liczba aplikacji SaaS używanych przez organizacje gwałtownie wzrosła w ostatnich latach, prawie dwukrotnie w latach 2018-2020 *.

Ten złożony ekosystem aplikacji zwiększa ryzyko kradzieży hasła. Zasady jednokrotnego logowania (SSO) mogą pomóc w zarządzaniu tym ryzykiem, zapewniając częstą aktualizację haseł we wszystkich aplikacjach oraz szybką dezaktywację nieaktywnych użytkowników.

Jest to jeszcze ważniejsze, jeśli chodzi o systemy bezpieczeństwa – kontrolują one fizyczny dostęp do organizacji i zawierają poufne dane, takie jak materiał wideo i informacje o pracownikach. Silna polityka SSO jest kluczowym elementem skutecznej strategii bezpieczeństwa.

Security Center 5.9.2 łączy się teraz z popularnymi dostawcami tożsamości za pomocą OpenID Connect i SAML 2.0. Umożliwia to wdrożenie logowania jednokrotnego z wybranym dostawcą tożsamości. Konta użytkowników są tworzone, aktualizowane i dezaktywowane przy każdym logowaniu, aby zapewnić bezpieczne i wydajne zarządzanie użytkownikami.

* Blissfully 2020 annual SaaS report

Opis funkcjonalności Integracja z OpenID Connect oraz SAML 2.0.

Łatwo twórz interaktywne plany pięter

Plan Manager, moduł map w Security Center, oferuje bogate doświadczenie monitorowania oparte na mapach. Ale konfigurowanie i utrzymywanie planów pięter za pomocą dziesiątek kamer, drzwi, czytników i czujników może być czasochłonne.

Wersja 5.9.2 upraszcza ten proces. Podczas importowania planów pięter utworzonych w formatach DWG lub DXF lokalizacje urządzeń i kategorie są konfigurowane automatycznie. Ponadto każde urządzenie jest natychmiast synchronizowane w systemie na podstawie nazwy urządzenia, a czytniki kontroli dostępu są natychmiast łączone z określonymi drzwiami.

Po wdrożeniu nowych urządzeń lub zmianie fizycznych ustaleń plany pięter można zsynchronizować, aby szybko wyświetlać aktualne informacje.

Wykonuj zaawansowane wyszukiwanie grup ALPR

Security Center AutoVu ™, automatyczny system rozpoznawania tablic rejestracyjnych, jest niesamowitym narzędziem wspierającym dochodzenia. Ta nowa wersja ułatwia porównywanie danych związanych z grupami tablic rejestracyjnych.

Raporty „Odczyty i trafienia” mogą teraz wyświetlać wyniki dla różnych grup tablic rejestracyjnych w jednym wyszukiwaniu. Pomaga to analizować relacje między podejrzanymi pojazdami bezpośrednio w Security Center.

Co to jest wersja Minor?

Wydania Security Center ‘Minor’ są częstymi aktualizacjami dostępnymi dla wszystkich użytkowników wersji głównej. Jeśli Twój system używa już wersji 5.9, możesz go uaktualnić do wersji 5.9.2 i już dziś uzyskać dostęp do nowych możliwości! Jeśli twój system jest w poprzedniej wersji głównej, takiej jak Security Center 5.8, możesz go uaktualnić do Security Center 5.9.2 z aktywnym planem Genetec Advantage.

Masz pytania dotyczące Security Center 5.9.2 lub aktualizacji systemu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich nowych funkcjach w Security Center 5.9.2 lub chcesz zaktualizować swój obecny system, skontaktuj się z nami.

Secured By miniOrange