Aktualności

Nowe centrale AVENAR 2000 i 8000

Posted On at by / Możliwość komentowania Nowe centrale AVENAR 2000 i 8000 została wyłączona

 

Nowe centrale przeciwpożarowe AVENAR

Ewolucyjny wygląd spotyka się z rewolucyjną technologią

Z dumą przedstawiamy Państwu panel AVENAR, nową generację central sygnalizacji pożaru i kamień milowy w zwiększaniu bezpieczeństwa pożarowego budynków. W pełni kompatybilna z obecnymi komponentami systemów sygnalizacji pożaru. Nowa seria AVENAR zawiera znaczące ulepszenia w zakresie skalowalności, integracji i mocy obliczeniowej. Oferuje operatorom budynków nowy poziom bezpieczeństwa, kontroli i wydajności.

– Użytkownicy mogą wygodnie sterować urządzeniami automatyki ppoż., takimi jak DSO, kontrola dostępu, klapy bytowe itd. A to wszystko bezpośrednio na wyświetlaczu centrali za pomocą funkcji eMatrix.

Dostępne w dwóch wersjach: Panel AVENAR 2000 do małych i średnich instalacji oraz panel AVENAR 8000 do dużych instalacji

 

 

Pełna kontrola nad wszystkimi systemami bezpieczeństwa – bezpośrednia integracja z dźwiękowym systemem ostrzegawczym

Panele Bosch AVENAR są w pełni sterowalne, zintegrowane i intuicyjne. Graficzny interfejs użytkownika wyświetla wyraźne kolory na 7-calowym ekranie, aby wyróżnić alarmy i zdarzenia, dzięki czemu obsługa powiadomień jest bardziej wydajna. Funkcja eMatrix może być zastosowana do alarmu dźwiękowego, sterowania drzwiami, umożliwiając nadzór aktywowanych urządzeń lub ręczne modyfikacje scenariusza.

 

 

 

Kupujesz tylko to, czego potrzebujesz

Panel AVENAR dostosowuje się do charakteru i wielkości obiektu. Kupujesz tylko te komponenty, których naprawdę potrzebujesz. System modułowy można wydajnie rozbudowywać i łączyć w sieć

 

 

Dostępne dwie wersje centrali przeciwpożarowej AVENAR

Centrala AVENAR 2000 jest kompaktowa i modułowa, z maksymalnie 6 modułami (w tym maksymalnie z 4 pętlami), obsługująca do 512 czujek i/lub ręcznych ostrzegaczy pożarowych.

Centrala AVENAR 8000 jest w pełni modułowa, co oznacza, że może być wyposażona w maksymalnie 46 modułów i aż do 32 pętli, obsługujących łącznie do 4096 czujek i ostrzegaczy.

Oba panele AVENAR można łączyć w sieć z dotychczasowymi centralami FPA 5000, co podkreśla wydajność sieci i zapewnia zgodność wsteczną.

 

Nowy zestaw materiałów

Aby praca z nowym produktem była przyjemna i efektywna, stworzyliśmy zestaw pomocnych materiałów, które zostały przedstawione poniżej.

 

Informator produktowy

Broszura w formie mapy zawierająca szereg informacji na temat systemu AVENAR

 


Książka pracy systemu

Książka powstała na podstawie specyfikacji technicznej CEN-TS 54-14.
Na jej podstawie historia zdarzeń systemu oraz inne istotne informacje będą łatwe do ustalenia.

 


Nowe instrukcje obsługi

Dwie jednostronicowe instrukcje obsługi systemu AVENAR dedykowane użytkownikom końcowym oparte o interfejs najnowszego kontrolera. W standardzie także instrukcja załączona do centrali zawierająca szereg informacji aby w jasny sposób interpretować to co dzieje się w systemie.

 

 

Raport serwisowy

Nowy, zaktualizowany wzór raportu serwisowego mieszczący się na dwóch stronach kartki.
Uwzględnia on wszystkie czynności jakie powinniśmy wykonać z systemem.

 

Safety Systems Designer

Zaktualizowany Safety Systems Designer został wyposażony w nowe kontrolery AVENAR.

Secured By miniOrange