Aktualności

Nowa seria kamer Avigilon H5A

Posted On at by / Możliwość komentowania Nowa seria kamer Avigilon H5A została wyłączona

Analityka wideo nowej generacji

Seria kamer Avigilon H5A jest wyposażona w technologię analizy wideo nowej generacji, która może wykrywać więcej obiektów z większą dokładnością nawet w zatłoczonych scenach. Detekcja i kategoryzacja odbywa się zarówno dla obiektów nieruchomych, jak i ruchomych. Pomaga to dostarczyć szczegółowych informacji o tym, co dzieje się na Twoim obiekcie, dzięki czemu możesz podjąć właściwe działania.

Kamery dostępne są w rozdzielczościach 2MP, 4MP, 5MP, 6MP i 8 MP. Występują w wariantach obudów box, cylindrycznych oraz kopułowych. Dwa ostatnie dostępne są w wykonaniu do montażu zewnętrznego z opcjonalnym adaptacyjnym oświetlaczem IR. Obudowy zewnętrzne posiadają stopień ochrony IP66/67 przed działaniem czynników atmosferycznych oraz stopień wandaloodporności IK10. Kamery są mechanicznie kompatybilne z wszystkimi obudowami i akcesoriami montażowymi poprzedniej serii H4A.

Kamery H5A, poza wymieniową analizą wideo nowej generacji, charakteryzuje zastosowanie szeregu najnowszych rozwiązań technicznych:
– kodek wideo H.265 oraz optymalizacja przepływności binarnej strumienia wideo z wykorzystaniem HDSM Smartcodec
– technologia LIGHTCATCHER™ dla uzyskania wyjątkowej jakości obrazu w warunkach słabego oświetlenia
– obsługa szerokiego zakresu dynamiki oświetlenia umożliwia przechwytywanie obrazu na scenach z bardzo kontrastowym oświetleniem
– zgodność ze standardem ONVIF® (Profil S oraz T) zapewnia łatwą integrację z istniejąca infrastrukturą IP CCTV

Do pobrania: ulotka dotyczą linii kamer H5A.

Secured By miniOrange