CCTV

G-SIM: wsparcie dla systemów bezpieczeństwa z monitoringiem wideo

Posted On at by / Możliwość komentowania G-SIM: wsparcie dla systemów bezpieczeństwa z monitoringiem wideo została wyłączona

G-SIM Security Information Management: Wsparcie dla systemów bezpieczeństwa z monitoringiem wideo. Teraz również jako pakiet podstawowy.

Bezpieczeństwo, planowanie, procesy – w tych obszarach posiadanie właściwych informacji jest kwestią kluczową. Informacje te pochodzą często z różnych systemów. G-SIM jest narzędziem zapewniającym idealne rozeznanie. W aktualnie dostępnej wersji możliwe jest wykonanie tego procesu trzy razy szybciej dzięki 64 bitowej architekturze i akceleracji GPU. G-SIM Express stworzono w celu zapewnienia, aby wymagania stawiane systemom bezpieczeństwa nie były zależne od wielkości danej instalacji.

G-SIM gwarantuje maksymalną wydajność produktów wszystkich generacji, niezależnie od tego, czy pakiet ten ma być zastosowany w odniesieniu do istniejących już systemów bezpieczeństwa, czy też jego użycie oznacza pierwszy krok w świat bezpieczeństwa z nadzorem wizyjnym firmy Geutebrück. Najnowocześniejsza 64 bitowa architektura oraz zintegrowana akceleracja GPU zapewniają trzy razy szybszy proces przetwarzania obrazu w trakcie monitoringu na żywo oraz przy odtwarzaniu zapisanych nagrań. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia obsługę systemów, lecz również stanowi odciążenie dla użytkowanego sprzętu.

G-SIM spełnia najwyższe wymagania w zakresie grafiki, zarządzania systemem alarmowym oraz w obszarze prowadzenia dokumentacji. Dzięki G-SIM Express każdy użytkownik może skorzystać z tych funkcji. Zastosowanie pakietu podstawowego jest opłacalne również w przypadku małych systemów, choć zapewniana jest funkcjonalność oferowana w przypadku rozwiązań dla dużych systemów! Narzędzie to umożliwia administrację systemu opartą na planie sytuacyjnym, bezpieczne przetwarzanie zgłoszeń alarmowych oraz wygodne przeglądanie nagrań wideo. Konfiguracja i zarządzanie użytkownikami systemu odbywa się z poziomu centralnego. Narzędzie to posiada również funkcje audytu zabezpieczoną przed ingerencją osób trzecich, a poprzez opcję failover zapewniona jest jego lepsza dostępność. W skład pakietu wchodzi również kreator ustawień „Setup-Wizard”. Dzięki takiemu wsparciu przy określaniu ustawień systemu możliwe jest szybsze ustalenie parametrów, co przekłada się na ograniczenie kosztów.

Ponadto: Konfiguracja całego systemu odbywa się centralnie – niezależnie od tego, czy chodzi o przyporządkowanie kamer, ustawienie parametrów zapisu, czy też o przetwarzanie zgłoszeń alarmowych. Dzięki wykorzystaniu metody drag-and-drop przygotowanie planów sytuacyjnych staje się dziecinnie proste.

Dzięki 64 bitowej architekturze i akceleracji GPU, które zostały zastosowane w w narzędziu G-SIM firmy Geutebrück, możliwe jest trzykrotnie szybsze przetwarzanie obrazu.

Secured By miniOrange