Aktualności

Certyfikowany system PRAESENSA

Posted On at by / Możliwość komentowania Certyfikowany system PRAESENSA została wyłączona

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o oficjalnym wprowadzeniu na rynek PRAESENSY, nowego standardu w nagłośnieniowych i dźwiękowych systemach ostrzegawczych firmy Bosch.

Świadectwo dopuszczenia 4253/2021

PRAESENSA zapewnia wysokiej jakości dźwięk zarówno muzyki jak i wiadomości w każdym miejscu w budynku i jest sterowany za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika na ekranie dotykowym stacji wywoławczej lub za pomocą spersonalizowanego oprogramowania działającego na tablecie lub komputerze. Prosta w instalacji i bardzo ekonomiczna, PRAESENSA wprowadza DSO na nowy poziom.

Połączony przez IP i w pełni funkcjonalny

 

 

Nareszcie!
System, który komunikuje się ze wszystkimi swoimi częściami składowymi bez wysiłku i niezawodnie. PRAESENSA zapewnia pełną kontrolę i komunikację ze wszystkimi obszarami w budynku. W przypadku zmiany w obiekcie, na przykład dodania lub zdefiniowania nowych obszarów, PRAESENSA może natychmiast uwzględnić te zmiany.

 

 

Wszystkie komponenty systemu są połączone w sieć, zapewniając tym samym najwyższą elastyczność i skalowalność od małych scentralizowanych po duże zdecentralizowane systemy. Architektura OMNEO IP obsługuje sieci audio Dante™, protokoły AES67 i AES70.

 

 

Innowacyjna wielokanałowa architektura wzmacniacza z inteligentną alokacją mocy znacznie poprawia efektywne wykorzystanie dostępnej mocy, niezależnie od obciążenia głośników w każdej strefie. W rezultacie potrzeba mniej wzmacniaczy, oszczędzając do 50% miejsca, energii i zapasowego zasilania bateryjnego.

 

 

PRAESENSA oferuje specjalne funkcje zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i pełną redundancję łącza sieciowego z inteligentną integracją funkcji i możliwości tworzenia kopii zapasowych. Żaden pojedynczy punkt awarii nie jest kluczowy dla koncepcji systemu i wystarczy kilka różnych urządzeń, aby spełnić wszystkie potrzeby.

 

 

Intuicyjny interfejs stacji wywoławczej zapewnia optymalne wrażenia użytkownika dzięki efektywnemu połączeniu ekranu dotykowego i przycisków wyboru. Jasne wskazówki dotyczące postępów i informacje zwrotne o stanie zapewniają komfort i łatwość obsługi dla operatorów.

 

 

PRAESENSA to kompleksowy system, który łatwo dostosowuje się do zmieniających się potrzeb. Zapewnia pełną kontrolę dźwięku w każdej strefie, aby spełnić wymagania dotyczące zrozumiałości mowy podczas operacji biznesowych i ratowniczych. Zgodny z najnowszymi standardami jest rozwiązaniem idealnym zarówno dla projektantów, instalatorów, jak i właścicieli budynków.

 

10 powodów dla których warto wybrać system PRAESENSA!

1.    Najwyższa interoperacyjność, elastyczność i skalowalność dzięki bezpiecznemu połączeniu każdego elementu systemu za pośrednictwem protokołu IP.

2.    Innowacyjna architektura wzmacniacza w inteligentny sposób przydziela moc, umożliwiając systemowi indywidualne dostosowanie się do podłączonych obciążeń głośników.

3.    Najwyższa dostępność systemu dzięki wielu zintegrowanym nadmiarowościom.

4.    Wyjątkowa wygoda użytkownika dzięki zoptymalizowanej konstrukcji stacji wywoławczej i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika

5.    Możliwość zdalnej obsługi systemu za pomocą komputera, tabletu lub smartfona

6.    Zdalna diagnostyka systemu

7.    Projekt systemu oparty na oprogramowaniu z możliwością dodawania / zmiany funkcji w czasie

8.    Wysokiej jakości dźwięk muzyki i wiadomości w każdym miejscu w budynku

9.    Prosta instalacja, konfiguracja i integracja

10.   Ekonomiczne rozwiązanie w równym stopniu dostosowane do scentralizowanych lub zdecentralizowanych topologii

 

 

Secured By miniOrange