Aktualności

BOSCH Partners Day – historyczny sukces ARPOL-u !

Posted On at by / Możliwość komentowania BOSCH Partners Day – historyczny sukces ARPOL-u ! została wyłączona

 

W dniu 14 maja odbyło się coroczne spotkanie Bosch Partners Day 2019 podsumowujące wyniki sprzedaży w 2018 roku.

Arpol_All

 

Firma nasza zdobyła I miejsce w głównej kategorii – najlepszy wynik sprzedaży ogólnej Bosch Security and Safety Systems. Ponadto ARPOL został nagrodzony za najlepsze wyniki sprzedaży w kategorii systemów sygnalizacji pożaru, systemów nagłośnieniowych i dźwiękowych systemów ostrzegawczych

 

wszystkie_statuetkiW zorganizowanym dodatkowo konkursie na najlepszego sprzedawcę Bosch Security Sales Force, przedstawiciele Arpolu zdobyli I miejsca w niemal wszystkich kategoriach 😉 (telewizja dozorowa, sygnalizacja pożaru, DSO, systemy kongresowe, kontrola dostępu oraz w kategorii sprzedaży ogólnej).

Informując o tych zaszczytnych dla nas wyróżnieniach, pragniemy podziękować wszystkim naszym partnerom, dzięki którym osiągnęliśmy takie wyniki i kolejny rok wzrostu w całym praktycznie portfolio produktowym.

 

W naszej 18-letniej już historii współpracy z firmą BOSCH przyzwyczajeni byliśmy do pozycji lidera stającego na podium i realizującego coraz to śmielsze plany. Obecne wyniki potwierdzają, że mimo zmieniającego się otoczenia biznesowego rynek bezpieczeństwa nadal potrzebuje najwyższej  jakości rozwiązań technicznych i ludzi potrafiących je dopasować do określonych wymagań.

 

Secured By miniOrange