Aktualności

Avigilon Control Center™ 7

Posted On at by / Możliwość komentowania Avigilon Control Center™ 7 została wyłączona

Oprogramowanie Avigilon Control Center 7

Oprogramowanie Avigilon Control Center (ACC) to łatwe w użyciu oprogramowanie do zarządzania wideo, które optymalizuje sposób, w jaki specjaliści ds. bezpieczeństwa zarządzają i wykorzystują wideo wysokiej rozdzielczości. Skutecznie przechwytuje i przechowuje wideo HD, inteligentnie zarządzając przepustowością i pamięcią masową, wykorzystując naszą opatentowaną technologię High Definition Stream Management (HDSM). Wersja 7 oprogramowania wprowadza całkowicie nowy sposób monitorowania wideo na żywo za pomocą interfejsu Focus of Attention, umożliwiając operatorom na pierwszy rzut oka zobaczyć, co dzieje się w całym obiekcie i bardziej efektywnie reagować na najważniejsze wydarzenia.

Skupienie uwagi

ACC 7 wprowadza nową koncepcję monitorowania wideo na żywo, Focus of Attention, która wykorzystuje technologie AI i analizy wideo w celu określenia, które informacje są ważne i powinny zostać przedstawione operatorom bezpieczeństwa.

Lepszy sposób na monitorowanie wideo

Potężne oprogramowanie nie musi być skomplikowane. Dlatego oprogramowanie do zarządzania wideo Avigilon Control Center (ACC) zapewnia kontrolę nad stacją roboczą dzięki uproszczonemu układowi ekranu, intuicyjnemu sterowaniu i konfigurowalnym funkcjom, które poprawiają interakcje między personelem. ACC 7 oferuje zarówno jasne, jak i ciemne motywy, z kolorami specjalnie dobranymi w celu zmniejszenia zmęczenia oczu w ciemnym otoczeniu, takim jak centra monitoringu wideo.

Napędzane przez AI dla szybkiego i wydajnego wyszukiwania

ACC wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję i analizę wideo, w tym technologię Appearance Search i technologię wykrywania niezwyczajnego ruchu (UMD), aby pomóc w szybkim wykrywaniu, weryfikowaniu i reagowaniu na zdarzenia. Opcje wyszukiwania z wykorzystaniem zakładek, zdarzeń, alarmów i miniatur w ACC mają na celu poprawę sposobu interakcji z systemami, radykalną poprawę czasów reakcji na zdarzenia i ułatwienie wykorzystania nagranego materiału wideo.

Interfejs Focus of Attention

Interfejs Focus of Attention redefiniuje doświadczenie w monitorowaniu wideo na żywo. Pomaga zwiększyć efektywność operatora, zapewniając przegląd zdarzeń występujących we wszystkich kamerach w obiekcie, w tym zdarzenia analityczne Avigilon, zdarzenia wykrywania niezwyczajnego ruchu (UMD), zdarzenia ruchu i alarmy. Operatorzy mogą szybko sprawdzić najważniejsze wydarzenia w danym czasie, przeglądając powiązane z nimi obrazy na żywo i nagrane filmy, aby określić, jaka jest wymagana reakcja.

Technologia Avigilon Appearance Search

Technologia Avigilon Appearance Search to wyrafinowana wyszukiwarka oparta na sztucznej inteligencji (AI), która pozwala śledczym z łatwością sortować godziny nagrań i szybko zlokalizować osobę lub pojazd będący przedmiotem zainteresowania w całym obiekcie. Wyszukaj daną osobę, wprowadzając jej opis fizyczny lub znajdując przykład w nagranym wideo. Wyszukiwarka rozpoznaje cechy twarzy danej osoby, aby znaleźć dopasowania, nawet jeśli jej ubrania zmieniają się w czasie. Korzystanie z technologii wyszukiwania wyglądu Avigilon może znacznie poprawić czas reakcji na incydenty i usprawnić prowadzenie dochodzeń, umożliwiając śledczym tworzenie solidnych dowodów wideo i doskonałej dokumentacji zdarzeń.

Samoucząca się analityka wideo

Oprogramowanie do zarządzania wideo ACC umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie zdarzeń analitycznych i alarmów za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. Zdarzenia są wykrywane w czasie rzeczywistym i powiadamiają operatorów o zmianach scen i naruszeniach zasad.

Wykrywanie niezwyczajnego ruchu

Wykrywanie niezwyczajnego ruchu (UMD) to zaawansowana technologia AI, która zapewnia nowy poziom automatyzacji nadzoru. Bez żadnych predefiniowanych reguł, technologia UMD stale uczy się, jak wygląda typowa aktywność w scenie, a następnie wykrywa i rejestruje anomalie ruchu. UMD jest obsługiwany przez linie kamer H4A, H4 SL i H4 Mini Dome.

Szczegółowe informacje zawarto w karcie katalogowej ACC 7.

Secured By miniOrange