Praca

Jako jeden z liderów w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń poszukujemy kompetentnych pracowników z  profesjonalnym podejściem do obowiązków, gotowych z pasją realizować powierzane zadania. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie stałą pracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację na adres praca@arpol.pl.

Doradca techniczno-handlowy – systemy monitoringu wizyjnego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • oferowanie i sprzedaż urządzeń wiodących producentów
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z nimi
  • doradztwo techniczne i współpraca z projektantami

Oczekujemy:

  • aktywności, konsekwencji, dobrej organizacji i umiejętności analitycznego myślenia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości obsługi komputera wraz z pakietem biurowym (tworzenie prezentacji, edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • wykształcenia technicznego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty i atrakcyjny system motywacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie handlowym i technicznym

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań / Warszawa / Kraków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie sieci kontaktów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Doradztwo techniczne i współpraca z projektantami

Oczekujemy:

  • Aktywności, konsekwencji i dobrej organizacji
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Otwartości i łatwości nawiązywania relacji, umiejętności prowadzenia spotkań
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera wraz z pakietem biurowym (tworzenie prezentacji, edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • Wykształcenia handlowego i/lub technicznego
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzysty i atrakcyjny system motywacyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do nowoczesnych technologii

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Secured By miniOrange